Planujesz dziecięce urodzinki? W takim przypadku pomyśl o dekoracjach! Co wybrać, by nie przepłacić i stworzyć piękne ozdoby?

Aby urodzin dziecka były magiczne, nie wystarczą same prezenty oraz długa lista gości do dobrej zabawy. Również warto do swojej listy dodać ozdoby na urodziny, które pozwolą na udekorowanie pomieszczenia lub ogrodu, gdy przyjęcie ma odbywać się na zewnątrz.

 

  1. Balony urodzinowe

Najczęściej kupowane ozdoby na urodziny (https://www.partytino.pl/389-urodziny-okazje) to balony urodzinowe, które doskonale nadają się dla maluchów.

 

W sklepach prowadzących sprzedaż takich dekoracji można znaleźć obecnie wiele ciekawych produktów. Są to efektowne balony gumowe, na przykład przezroczyste i z brokatem, ale również balony foliowe w różnych kształtach, na przykład zwierzątek, cyferek, napisów czy bohaterów bajek.

 

Do balonów można także dokupić hel w butli albo wynająć butlę z helem. Dzięki temu można również samodzielnie stworzyć efektowne kompozycje z balonów, na przykład bukiety balonowe.

 

  1. Bannery

Doskonałym wyborem będą również kolorowe banery, najlepiej z imieniem małego solenizanta.

 

Papierowe bannery można zakupić, ale również można zdecydować się na przygotowanie ich we własnym zakresie, dlatego to pomysł na tanią i efektowną dekorację na urodziny.

 

  1. Papierowe serpentyny

Zwisające z lamp i sufitu lub podwieszone przy drzwiach będą nadawały wnętrzom imprezowy charakter, dlatego również warto pomyśleć o ich zakupie.

 

  1. Dekoracje na tort

Aby tort wyglądał efektownie, warto także zdecydować się na zakupienie specjalnych dekoracji, które nadają mu efektowny wygląd.

 

Takie ozdoby na urodziny można kupić w wielu wariantach, na przykład jako drewniane piki, opłatki z nadrukiem albo figurki. Przygotowaniem ozdób może też zająć się cukiernia, gdy zamawia się w niej tort urodzinowy.

 

  1. Jednorazowa zastawa stołowa

Świetnym wyborem będą także ozdoby na urodziny w formie jednorazowej zastawy stołowej z papieru. To nie tylko bardzo efektowny, ale też praktyczny dodatek na imprezę.

 

W sklepach można znaleźć różnorodne kolorowe talerzyki papierowe, kubki, słomki, dlatego razem z nimi można stworzyć imprezowo prezentujący się stół. Po zakończeniu imprezy wystarczy wyrzucić zabrudzone naczynia, dlatego nie trzeba ich zmywać.