Mieszkańcom Ukrainy potrzebna jest nasza pomoc!

Zbieramy karimaty, śpiwory, bieliznę termoaktywną, poduszki z powleczeniem, ręczniki, bandaże, koce, koce termoaktywne,  apteczki pierwszej pomocy, środki higieniczne dla osób dorosłych, dzieci i niemowląt (pasty do zębów, bielizna, pieluchy, w tym pieluchy dla dorosłych, ręczniki papierowe, papier toaletowy, itp.), żywność (ale tylko długoterminowa – makarony, kasze, ryże, konserwy, woda butelkowania, itp.), baterie, świeczki, zapalniczki. UWAGA! Wymienione środki pierwszej pomocy i żywności muszą mieć aktualną datę ważności i powinny być nierozpakowane.


Punkty zbiórek:

1)       Galeria „Tomaszów” – ul. Warszawska 1 w Punkcie Informacyjnym Galerii (przy którym usytuowany został przeznaczone do tego celu  kosz). Zbiórka trwa od poniedziałku do soboty w godz. 12-19. Zbiórka dla miasta partnerskiego Iwano-Frankiwska.

2)     W niedzielę w/w rzeczy można przekazać do Punktu wydawania odzieży (MOPS i PCK) ul. Polna 14, w godzinach od 15 do 19.

3)     Punkty zbiórek zlokalizowane są także w szkołach podstawowych i przedszkolach. W szkołach dary dla Ukrainy będą przyjmowane od poniedziałku do piątku od godz. 13 do 15.

4)      W godzinach popołudniowych od 16 do 18 (codziennie) zbiórka będzie kontynuowana na przystani miejskiej.

5)     W Straży Miejskiej (lokal dawnego sklepu „Vertus”), ul. pl. Kościuszki 24 od poniedziałku do piątku od godz. 8 do godz. 20.

6)      W Ośrodku Rehabilitacji Dzieci Niepełnosprawnych, ul. Jana Pawła II 64/66 (od poniedziałku do piątku w godz. 13-15).

7)      W Samorządowym Żłobku nr 1, ul. Strzelecka 19  (od poniedziałku do piątku w godz. 13-15).

Serdecznie dziękujemy za każdą ofiarowaną pomoc

Pomoc dla Ukrainy - zwiększamy liczbę punktów zbiórki Pomoc dla Ukrainy - zwiększamy liczbę punktów zbiórki

Content retrieved from: https://www.tomaszow-maz.pl/aktualnosci/pomoc-dla-ukrainy-zwiekszamy-liczbe-punktow-zbiorki-/.