Recital pod takim tytułem w wykonaniu Zuzanny Borowskiej, tomaszowskiej wokalistki, odbędzie się 11 lutego br. o godz. 18 w Miejskim Centrum Kultury przy ul. Browarnej 7. W programie znajdą się utwory z gatunku poezji śpiewanej i piosenki aktorskiej. Chcesz poczuć klimat zbliżających się walentynek? Przyjdź na recital Zuzanny!

Zuzanna Borowska jest uczennicą klasy maturalnej w I Liceum Ogólnokształcącym w Tomaszowie Mazowieckim. Skończyła Państwową Szkołę Muzyczną I stopnia w klasie fortepianu. Kocha poezję śpiewaną i aktorską. Od wielu lat zajmuje się różnymi dziedzinami artystycznymi. Głównie jest to teatr i śpiew, i to na tym polu ma najwięcej osiągnięć i sukcesów w wielu ogólnopolskich festiwalach wokalnych, konkursach recytatorskich i przeglądach teatralnych.

Bilety w cenie 5 zł są do nabycia przez portal Biletyna.pl oraz w Miejskim Centrum Kultury przy pl. Kościuszki 18 od poniedziałku do piątku w godz. 8.30-15.30. Liczba miejsc ograniczona. Recital odbędzie się w obowiązującym reżimie sanitarnym.

Link do zakupu biletów.

 

Przystanek na miłość

 

Content retrieved from: https://tomaszow-maz.pl/aktualnosci/przystanek-na-milosc/.