ENEJ, MEZO, NATALIA SIKORA, zespół MIG i grupa KOMBII – takie gwiazdy wystąpią podczas Dni Tomaszowa 2022, które odbędą się 2 i 3 lipca na TOMASZOWSKICH BŁONIACH. Więcej szczegółów już niebawem!

– Tak staraliśmy się dobrać zespoły i artystów, aby każde pokolenie i każde gusta były zaspokojone. Staraliśmy się nie pominąć nikogo w doborze repertuaru – mówił prezydent Marcin Witko w czasie wieczornego „live” na Facebook’u. – Jedną z gwiazd będzie Enej, Zespół wszystkim znany. Wiele osób domyślało się, że kiedy nasza radość zakłóca to, co się dzieje na Ukrainie, będziemy chcieli zaprosić właśnie tych muzyków. Na dzień do Tomaszowa wpadnie także Mezo. Fani muzyki disco polo będą z pewnością zadowoleni, że na błoniach wystąpi z koncertem zespół M-I-G. Będzie też nieco ostrzejsza, riffowa muzyka w wykonaniu Natalii Sikory oraz łączącej pokolenia grupy Kombi. Nie zabraknie dyskoteki pod gwiazdami. O tym, co jeszcze na nas czeka podczas Dni Tomaszowa będziemy Was na bieżąco informować”.


Content retrieved from: https://www.tomaszow-maz.pl/aktualnosci/-enej-mezo-natalia-sikora-zespol-mig-i-grupa-kombii-wystapia-na-dniach-tomaszowa-2022/.